W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne staje się wybielanie zębów. Nikt nie chce posiadać odbarwionych, żółtawych zębów, jednak zabieg u stomatologa, choć skuteczny, jest drogi, przez co niewiele osób może sobie na niego pozwolić. Z tego powodu warto zastanowić się nad innymi sposobami wybielania zębów, na przykład używając pasków wybielających.

Przed użyciem

Pasek wybielający to mały pasek z silikonu, który pokryty jest specjalnym żelem, który po nałożeniu ma wybielać zęby. Jednak czy takie wybielanie zębów jest bezpieczne dla naszego zdrowia? Dla większości osób są one całkowicie bezpieczne, ale osoby podatne na nadwrażliwość zębów lub osoby z podrażnionymi dziąsłami powinny najpierw skonsultować się ze stomatologiem. Paski będą skuteczniejsze jeśli najpierw usuniemy kamień z naszych zębów. Paski są przeznaczone dla osób z przebarwionymi zębami, między innymi osób palących, lub często spożywających produkty powodujące przebarwienia, jak na przykład kawa, herbata, wino lub buraki. Paski wybielające są bardzo skuteczne, jednak nie wybielą zębów o naturalnej, żółtej kości lub zębów martwych.

Sposób użycia i efekty

Wybielanie paskami wybielającymi trwa tydzień, z tego powodu należy zaopatrzyć się w 14 kompletów pasków wybielających, komplet składa się z dwóch pasków, jeden na dolną szczękę a drugi na górną szczękę. Komplet stosuje się rano i wieczorem przez 30 minut. Paski należy dokładnie przytwierdzić do zębów, a po zdjęciu należy przepłukać zęby wodą. Po zabiegu należy powstrzymać się od mycia zębów i spożywaniu barwiących produktów. Po kuracji nasze przednie zęby będą dużo bielsze, stosowanie pasków nie ma żadnych efektów ubocznych, więc warto z nich skorzystać. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów, dlatego warto wybrać pewny produkt firmy o dobrej renomie. Paski wybielające firmy Crest sprawią, że nasze zęby będą wybielone już po tygodniu stosowania i nasz uśmiech będzie olśniewający.

Podsumowując

Stosowanie pasków wybielających jest całkowicie bezpieczne dla naszego zdrowia, gdyż nie powodują efektów ubocznych. Warto zainteresować się tym sposobem wybielania, gdyż jest on bardzo skuteczny.