Masaż lomi lomi wywodzi się z Hawajów, który stał się popularny w Polsce w ciągu ostatnich lat. Jego głównym celem jest relaks zarówno fizyczny jak i psychiczny. W jaki sposób przeprowadza się masaż lomi lomi i jaki wpływ ma on na nasze zdrowie i na nasze samopoczucie?

Zalety lomi lomi

Masaż lomi lomi staje się coraz bardziej popularny, gdyż pozwala się zrelaksować w sferze umysłowej, duchowej i cielesnej. Działa rozluźniająco na nasze ciało i poprawia przemianę materii, co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Masaż tego typu relaksuje, uspokaja i znacznie redukuje stres, ponadto pozwala na chwilowe odcięcie się od otaczającego nas świata. Zalet jest wiele, jednak aby z nich wszystkich skorzystać należy taki masaż przeprowadzić.

Jak wygląda masaż lomi lomi?

Masaż lomi lomi przeprowadza się na kamiennym stole w specjalistycznych salonach masażu. Jest to masaż całego ciała z wyłączeniem części intymnych, z dodatkiem ciepłego oleju i relaksującej muzyki. Technika masażu jest dobierana indywidualnie w stosunku do klienta, gdyż czasami masaż nie może zostać przeprowadzony ze względów zdrowotnych. Masaż lomi lomi trwa około dwóch godzin, a jego efekty dla ciała i dla samopoczucia są bardzo dobre, dlatego warto wypróbować taki masaż.